top of page
foto sonder nueva.jpg
FB.JPG
1656338721445.jpg

Inovatívna škola sebarozvoja Sonder
v Spišskej Novej Vsi

V rámci našej školy sebarozvoja Ti ponúkame:

SONDER - Škola sebarozvoja je pokračovaním pôvodnej Jazykovej školy Sonder, ktorá je na trhu od r. 2019. Zakladatelia Sergio Salgado a Stanka Somorová sú vyštudovaní učitelia cudzích jazykov a certifikovaní kouči.

 

„Počas viac ako 15-ročnej učiteľskej praxe sme získali úžasnú príležitosť pozorovať ľudskú myseľ a sprevádzať študentov rôznych vekových kategórií. Uvedomili sme si, že pri učení sa jazykov ide o oveľa viac, než len o jazyk samotný.

Mnoho ľudí prichádza s tým, že sa boja rozprávať, sú zablokovaní. Pracujeme na prekonaní strachu pri komunikácii, spriatelení sa s chybami ako súčasť učenia sa, a v nesposlednom rade na rozvoji emocionálnej inteligencie.“

(Stanka)

„Naši študenti nám už od začiatku hovoria, že Sonder pre nich znamená RELAX, preto sme sa rozhodli posunúť to na ďalšiu úroveň, a okrem učenia jazykov, ponúknuť nové služby:

Mentálny koučing (viac info TU)

NO STRESS klub (viac info TU).“

(Sergio)

FB.JPG

STANKA SOMOROVÁ

​Narodila sa v Spišskej Novej Vsi. Vyštudovala Univerzitu Komenského v Bratislave v odbore učiteľstvo: anglický jazyk a literatúra/slovenský jazyk a literatúra a odbor Aplikovaná anglická lingvistika na univerzite UNED v Madride.

Taktiež absolvovala Erasmus pobyt na univerzite v Jyväskylä (Fínsko), kde študovala medzikultúrnu komunikáciu. Získala certifikát C2 v angličtine a C1 v španielčine. Má bohaté skúsenosti s rôznymi vekovými kategóriami (od 9 mesiacov do 65+ rokov).

Je certifikovaná koučka a poskytuje koučovanie v rôznych životných oblastiach (viac info TU). V oblasti školstva a osobného rozvoja pôsobí viac ako 15 rokov. Riadi sa heslom: "Každú zmenu, ktorú v živote chceme, je potrebné začať od seba samého a prebrať zodpovednosť za svoj život."

1656423753925_edited.jpg

SERGIO SALGADO

Narodil sa v Seville (Španielsko). Vyštudoval filológiu na Univerzite v Seville a dramatické umenie ESAD v Seville a Madride. Pracoval ako učiteľ angličtiny a dramatického krúžku v medzinárodnej škole Mirabal v Madride a ako školiteľ medzinárodnej spoločnosti MAECENAS, ktorá sa špecializuje na vzdelávanie na báze projektov, kooperatívne vzdelávanie, hodnotiace techniky a flipped classroom. Absolvoval posgraduálne štúdium v programe "Inovácie a metodológie aplikované na vzdelávanie"(Univerzita Salle v Madride), v ktorom neskôr pôsobil aj ako učiteľ. Je taktiež režisérom a dramatikom divadelnej spoločnosti TERCIO SENTIDO. Je taktiež certifikovaný kouč (viac info TU).

Jeho vášňou je vzdelávanie a inovácie. Z tohto dôvodu venuje veľkú časť svojho času vzdelávaniu učiteľov a rodičov, pretože si myslí, že v ich rukách máme kľúč k zlepšeniu kvality života.

PROMO VIDEO 2023/24

bottom of page